Przydział specjalistów Zespołu Poradni do opieki nad przedszkolem/szkołą/placówką

Przydział opiekunów przedszkoli/szkół/placówek

W celu przeciwdziałania COVID-19, specjalista odpowiedzialny za współpracę z daną placówką, indywidualnie ustala  formy wspomagania przedszkola, szkoły, w tym zdalnych możliwości korzystania z oferty Poradni

 Curyl Małgorzata- dyrektor ZPPP, pedagog specjalny

– Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy

– Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych im. Jana Sobieskiego w Świdnicy

Balwierz Milena- pedagog, doradca zawodowy

– Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Świebodzicach

– Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Świebodzicach

– Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach

Baradzi-Pyt Aldona- pedagog:

– Szkoła Podstawowa Nr 315 w Świdnicy

– Szkoła Podstawowa w Bystrzycy Górnej

– Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej w Świdnicy

Biedrzycka Balbina-logopeda:

– Przedszkole Niepubliczne „Chatka Małolatka” w Żarowie

– Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie

– Bajkowe Przedszkole w Żarowie

Błaszczyk Małgorzata -logopeda:

– Szkoła Podstawowa w Mokrzeszowie

– Publiczne Przedszkole Nr 3 z Grupą Żłobkową „ Niezapominajka” w Świebodzicach

Bryk Kamila-pedagog:

– III LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Świdnicy

– Społeczna Szkoła Podstawowa w Świdnicy

– Społeczne Przedszkole „Akademia Przedszkolaka” w Świdnicy

Dera-Szymczak Katarzyna – psycholog

– Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Świdnicy

– Zespół Placówek Specjalnych w Bystrzycy Górnej

– Szkoła Podstawowa w Zastrużu

 Dziurla Bożena- pedagog:

– Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie

– Publiczne Przedszkole nr 3 w Strzegomiu

– Publiczna Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy, Publiczne Przedszkole w Stanowicach

Dorniak Magdalena- logopeda

– Niepubliczne Przedszkole Fundacji Pomocy Biednym Dzieciom „Ut Unum Sint”

– Przedszkole Miejskie nr 14 w Świdnicy

– Przedszkole Miejskie nr 4 w Świdnicy

Figlewicz Małgorzata- psycholog:

– Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Żarowie

– Bajkowe Przedszkole w Żarowie

– Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy

Galica Irena – pedagog

– Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Imbramowicach

– Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Gniewkowie

Grygianiec Anna- pedagog:

– Zespół Szkół  Nr 1 w Świdnicy

– Zespół Szkół Mechanicznych im. Mikołaja Kopernika w Świdnicy

Grzywaczewska Paulina- psycholog:

– Publiczne Przedszkole nr 4 w Strzegomiu

– Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Dobromierzu

– Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w Strzegomiu

Gut Marta- psycholog

– Niepubliczne Przedszkole „Europejska Akademia Dziecka” w Świdnicy

– Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grodziszczu

– Niepubliczne Przedszkole „Zielona Krzyżowa” w Krzyżowej

Hetmańczyk Urszula- psycholog

– Przedszkole Niepubliczne „ Koniczynka” w Świebodzicach

– Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej

– Szkoła Podstawowa Nr 1 w Świebodzicach

Jajko Anna- pedagog specjalny:

– Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Strzelcach

– II LO im. Stefana Banacha w Świdnicy

 Jaśkowiak Małgorzata- psycholog:

– Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Świdnicy

– Szkoła Podstawowa Nr 105  Świdnicy

– Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 16 „Słoneczko” w Świdnicy

Jelonek Mateusz – psycholog

– Publiczne Przedszkole w Bystrzycy Dolnej

– Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Jaworzynie

– Niepubliczna Szkoła Podstawowa Świdnickiego Stowarzyszenia Oświatowego „ Bliżej Dziecka”

Klimowicz  Dorota- pedagog, neuroterapeuta EEG Biofeedback:

– Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Strzegomiu

– Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy

– Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Roztoce

Krawczyk Ludmiłapedagog, doradca zawodowy

– Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Mokrzeszowie

– Zespół Szkół im. Stanisława Prosińskiego w Świebodzicach

– Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna w Świebodzicach

Kuras Krzysztof- pedagog

– Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Świdnicy

– Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Nr 1 w Mrowinach

– Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Świdnicy

Mrozowska Zenona-psycholog:

– Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu

– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Goczałkowie

Mazur Dorota-logopeda:

– Publiczne Przedszkole Nr 2 z Grupą Żłobkową im. Misia Uszatka w Strzegomiu

– Szkoła Podstawowa w Pastuchowie

– Przedszkole Samorządowe „Chatka Puchatka” z Grupą Żłobkową  w Jaworzynie Śląskiej

Miecznikiewicz Agnieszka- pedagog

– Przedszkole Św. Jadwigi w Morawie

– Zespół Placówek Opiekuńczo –Wychowawczych w Świdnicy

Przedszkole Miejskie nr 15 w Świdnicy

Oleksy-Kuras Ewa- psycholog, pedagog specjalny

– Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy

– Szkoła Podstawowa  nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Świdnicy

– Przedszkole Miejskie Nr 3 w Świdnicy

Pływacz Grażyna- pedagog, neueroterapeuta EEG Biofeedback

– Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Witoszowie Dolnym 

– Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Świdnicy

 Rozenek Karolina – psycholog, neueroterapeuta EEG Biofeedback

– Szkoła Podstawowa w Marcinowicach

– Publiczne Przedszkole w Marcinowicach

– Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy i Branżowa Szkoła I Stopnia „Rzemieślnik”

Rydel Anna- logopeda:

– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Olszanach

– Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Przedszkolnymi im. Henryka Sienkiewicza w Strzegomiu

– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kostrzy

Sikora Małgorzata-logopeda:

– Niepubliczne Przedszkole „Mała Akademia” w Boleścinie

– Przedszkole Miejskie nr 6 w Świdnicy

Sieńkowska-Pałka Grażyna- pedagog, doradca zawodowy

– Centrum Kształcenia Zawodowego w Świdnicy

– I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Świdnicy

Sołościuk-Michałowska –psycholog, neuroterapeuta EEG Biofeeback :

– Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Mrowinach

– Przedszkole Niepubliczne „Wesoła Piątka” Świdnica

– Przedszkole Publiczne Zgromadzenia Panien Ofiarowania N.M.P. (PP. Prezentek) w Świdnicy

Sosnowicz Katarzyna-psycholog, pedagog, doradca zawodowy:

– Zespół Szkół Specjalnych w Świebodzicach

– Przedszkole w Witoszowie Dolnym

– Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Starym Jaworowie

Stawnicka- Andrys Hanna- psycholog:

– Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Janusza Korczaka w Świebodzicach

– Publiczne Przedszkole Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Świebodzicach

– Niepubliczne Przedszkole Językowe „Chatka Puchatka” Anna Olejnik w Świebodzicach

Szychowiak Marcin –psycholog:

– Przedszkole  „Bajkowa Dolinka” w Pszennie

– Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pszennie

– Niepubliczne Przedszkole Językowe CALINECZKA w Świdnicy (Anna Olejnik)

Zakrzewska Ewelina- pedagog, doradca zawodowy

– Przedszkole Niepubliczne „Promyk” w Świdnicy

– Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu

– Zespół Szkół w Strzegomiu

 

 

 

O autorze

Skomentuj

*

captcha *