Dyżury specjalistów w okresie stanu epidemii

Szanowni Państwo

           Z uwagi na ogłoszony w kraju stan epidemii kluczowe jest ograniczenie do niezbędnego minimum bezpośrednich kontaktów międzyludzkich, dlatego od dnia 18.03.2020r. do 10.04.2020r. zajęcia w Poradniach w Świdnicy, Świebodzicach oraz Strzegomiu zostały zawieszone.

W związku z powyższym pracownicy poradni będą do Państwa dyspozycji pod numerami telefonu lub poprzez pocztę elektroniczną. Poniżej godziny pracy oraz adresy poszczególnych specjalistów:

ŚWIDNICA

Małgorzata Curyl- dyrektor

600 397932

m.curyl@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

8.00-15.00

Wtorek

8.00-15.00

Środa

8.00-15.00

Czwartek

8.00-15.00

Piątek

8.00-15.00

Aldona Baradzi-Pyt- pedagog

515 447 141

a.baradzi-pyt@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

8.00-12.00

Wtorek

8.00-12.00

Środa

8.00-12.00

Czwartek

8.00-13.00

Piątek

8.00-14.00

Balbina Biedrzycka- logopeda

782 515 972

b.biedrzycka@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

8.00-12.00

Wtorek

8.00-12.00

Środa

8.00-12.00

Czwartek

8.00-12.00

Piątek

8.00-12.00

Kamila Bryk- pedagog

668 485 968

k.bryk@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

8.00-12.00

Wtorek

8.00-12.00

Środa

8.00-12.00

Czwartek

8.00-12.00

Piątek

8.00-12.00

Katarzyna Dera-Szymczak- psycholog

691529008

k.dera-szymczak@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

8.00-12.00

Wtorek

8.00-12.00

Środa

8.00-12.00

Czwartek

8.00-12.00

Piątek

8.00-12.00

Anna Grygianiec-Wodarz- pedagog

728 388 397

a.grygianiec-wodarz@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

8.00-11.00

Wtorek

13.00-18.00

Środa

8.00-16.00

Czwartek

8.00-16.00

Piątek

8.00-14.00

Małgorzata Jaśkowiak- psycholog

m.jaskowiak@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

8.00-12.00

Wtorek

8.00-12.00

Środa

8.00-12.00

Czwartek

8.00-12.00

Piątek

8.00-12.00

Agnieszka Miecznikiewicz- pedagog

530 202 811

a.miecznikiewicz@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

9.00-13.00

Wtorek

9.00-13.00

Środa

9.00-13.00

Czwartek

9.00-13.00

Piątek

9.00-13.00

Karolina Michałowska-Sołościuk- psycholog

667 149 901

k.michalowska@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

9.00-15.00

Wtorek

9.00-15.00

Środa

9.00-15.00

Czwartek

9.00-14.00

Piątek

9.00-14.00

Grażyna Pływacz-terapeuta EEG Biofeedback

505 178 032

g.plywacz@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

8.00-12.00

Wtorek

8.00-12.00

Środa

8.00-12.00

Czwartek

8.00-12.00

Piątek

8.00-12.00

Małgorzata Sikora- logopeda

693 451 564

m.sikora@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

9.00-13.00

Wtorek

9.00-13.00

Środa

9.00-13.00

Czwartek

9.00-13.00

Piątek

9.00-13.00

Anna Sosińska- logopeda

782 364 924

a.sosinska@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

8.00-13.00

Wtorek

8.00-12.00

Środa

13.00-17.00

Czwartek

13.00-17.00

Piątek

12.00-15.00

Marcin Szychowiak- psycholog

663 836 823

m.szychowiak@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

9.00-13.00

Wtorek

9.00-13.00

Środa

9.00-13.00

Czwartek

9.00-13.00

Piątek

9.00-13.00

STRZEGOM

Anna Jajko wicedyrektor

793380848

a.jajko@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

8.00-15.00

Wtorek

8.00-15.00

Środa

8.00-15.00

Czwartek

8.00-15.00

Piątek

8.00-15.00

Bożena Dziurla- pedagog

605835090

b.dziurla@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

8.00-14.00

Wtorek

8.00-11.00

Środa

8.00-13.00

Czwartek

8.00-11.00

Piątek

8.00-11.00

Irena Galica – pedagog

607636481

b.biedrzycka@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

14.00-17.00

Wtorek

13.00-17.00

Środa

8.00-11.00

Czwartek

———

Piątek

———

Paulina Grzywaczewska- psycholog

609847103

p.grzywaczewska@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

9.00-13.00

Wtorek

9.00-13.00

Środa

9.00-13.00

Czwartek

9.00-13.00

Piątek

9.00-13.00

Dorota Klimowicz- pedagog

605743792

d.klimowicz@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

13.00-18.00

Wtorek

12.00-17.00

Środa

13.00-17.00

Czwartek

8.00-11.00

Piątek

8.00-11.00

Dorota Mazur- logopeda

(74)8558497

d.mazur@poradnia.swidnia.pl

Poniedziałek

8.30-14.30

Wtorek

8.30-10.30

Środa

8.30-13.00

Czwartek

8.30-13.30

Piątek

8.30-11.00

Zenona Mrozowska – psycholog

783996477

z.mrozowska@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

9.00-14.00

Wtorek

9.00-14.00

Środa

9.00-14.00

Czwartek

9.00-13.00

Piątek

9.00-13.00

Marzena Nowak – terapeuta EEG Biofeedback

(74) 8550383

m.nowak@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

10.00-15.00

Wtorek

11.00-16.00

Środa

————

Czwartek

————

Piątek

——-

Anna Rydel- logopeda

570943747

a.rydel@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

13.00-17.00

Wtorek

8.00-13.00

Środa

8.00-13.00

Czwartek

11.00-16.00

Piątek

8.00-13.00

ŚWIEBODZICE

Katarzyna Sosnowicz – wicedyrektor

516156780

k.sosnowicz@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

8.00-15.00

Wtorek

8.00-15.00

Środa

8.00-15.00

Czwartek

8.00-15.00

Piątek

8.00-15.00

Milena Balwierz – pedagog

603079096

m.balwierz@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

9.00-13.00

Wtorek

9.00-13.00

Środa

9.00-13.00

Czwartek

9.00-13.00

Piątek

9.00-13.00

Małgorzata Błaszczyk – logopeda

663510329

m.blaszczyk@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

———-

Wtorek

8.00-13.00

Środa

8.00-11.00

Czwartek

———

Piątek

———

Ludmiła Krawczyk- pedagog

509068024

l.krawczyk@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

9.00-13.00

Wtorek

9.00-13.00

Środa

9.00-13.00

Czwartek

9.00-13.00

Piątek

9.00-13.00

Hanna Stawnicka-Andrys- psycholog

667 169 274

h.stawnicka-andrys@poradnia.swidnica.pl

Poniedziałek

9.00-14.00

Wtorek

9.00-12.00

Środa

9.00-13.00

Czwartek

9.00-1200

Piątek

9.00-12.00

Urszula Hetmańczyk- psycholog

u.hetmanczyk@poradnia.swidnia.pl

Poniedziałek

9.00-12.00

Wtorek

9.00-13.00

Środa

8.00-14.00

Czwartek

9.00-13.00

Piątek

9.00-12.00

Jednocześnie informujemy, że na Państwa telefoniczną prośbę, przygotowane do odbioru opinie i orzeczenia będą wysyłane pocztą.

Nowe wnioski o udzielenie pomocy są obecnie przyjmowane w formie elektronicznej pod adresem e -mail: sekretariat@poradnia.swidnica.pl lub pocztą 58-100 Świdnica, ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej 14

(druki do pobrania na stronie internetowej ZPPP w Świdnicy: www.poradnia.swidnica.pl).

O autorze

Skomentuj

*

captcha *